Lwów 1944

2021-07-14
akcja Burza Armia Czerwona Armia Krajowa kresy II wojna światowa

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Z największym zainteresowaniem przeczytałem niniejszą książkę, która wywarła na mnie bardzo duże wrażenie. Autor po raz kolejny w bardzo ciekawy sposób przedstawia całą sytuację polityczno militarną z lata 1944 roku w południowej części Kresów. Goraco polecam.

Książka na "9", ale za nazywanie ZSRRadzieckich - ZSRSowieckich -1 punkt

Książka na "9", ale za nazywanie ZSRRadzieckich - ZSRSowieckich -1 punkt

Bardzo ciekawa książka jak ktoś się interesuję sytuacją na tzw. Kresach Południowo-Wschodnich w 1944 roku to warto przeczytać tą książkę.

Dodaj cytat z książki Lwów 1944

Ciekawostki historyczne