The Sacrifice

Okładka książki The Sacrifice Jessica Gadziala
Okładka książki The Sacrifice
Jessica Gadziala Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Seven Sins MC (tom 1) fantasy, science fiction
Seven Sins MC (tom 1)
The Sacrifice
Kindle Edition
2020-11-09
2020-11-09
paranormal demony carownice magia romans

2051

Na półkach: , , , , , ,

Ten niesamowity paranormalny romans MC jest początkiem fascynującej serii.
Ta książka jest spełnieniem marzeń wszystkich miłośników romansów miłosnych i ma tak wiele niesamowitych i fascynujących postaci, o których chcę dowiedzieć się więcej.
Młoda czarownica jest przygotowywana na kolejną ofiarę. Polubiłam Lenore od pierwszej strony.
Jest niewiarygodnie odważna, inteligentna i lojalna.
Lenore jest twardą kobietą lub jak jej porywacze lubią ją nazywać, wiedźmą. Ona nie jest tym, czego się spodziewali, a oni nie są tym, co słyszała o nich z opowieści grozy. Lycus jest jak jego bracia z Seven Sins MC, którzy nie interesują się ludźmi, ani ich uczuciami. Ly wypełnia swoje obowiązki i po prostu chce wrócić "do domu", tak jak jego bracia. Nie spodziewał się jednak bezczelnej i upartej wiedźmy, która obudzi w nim coś, czego on, jako demon nie ma, są to uczucia i chęć chronienia jej.
Czarownice, diabły, zmiennokształtni i łowcy demonów, wszyscy żyją w naszym świecie i sieją spustoszenie, nie będąc zauważonym. Nie, nie zabijają ludzi i nie są też krwiożerczymi potworami, ale bawią się naszymi myślami i sumieniem. Chcą naszych dusz, aby potem mieli kogoś do udręki w piekle. Wykorzystują ludzkie słabości, aby zepsuć ludzkie dusze.
„Ludzie nie są dobrzy. Gdyby byli, świat nie potrzebowałby mnie ani moich braci. Człowiek może być dobry, ale jako całość jest zaabsorbowany sobą, samolubny, małostkowy i paskudny, też z dobrych powodów. Po prostu gówniana śmiertelna duma. Potrzeba racji. Nie stawiaj ludzi na piedestale. Nie są lepsi od nas”.
Powiem jedno, po tej książce twoje opinie na temat demonów i zmiennokształtnych na pewno się zmienią. Ta książka jest piekielnie gorąca i niewiarygodnie romantyczna w diabelski sposób. Kto myślał, że demony nie mogą być romantyczne?
To zdecydowanie obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy kochają czytać trochę mroczniejsze książki, diabelsko romantyczne, z dużą ilością dramatu, niesamowitym humorem i pięknym gorącym HEA.

Ten niesamowity paranormalny romans MC jest początkiem fascynującej serii.
Jest niewiarygodnie odważna,...

• Zmienni