Never too close

niemiecki

RECENZJA

"Never too close "
Morgane Moncoble

Jakże piękna opowieść z gatunku new adult! Bardzo Wam ją polecam, aczkolwiek nie znalazłam w wersji polskiej, czytałam po niemiecku.

Loan i Violette. Poznają się w windzie, gdy ta niespodziewanie się psuje. Od tego momentu zostają przyjaciółmi. A jak wiadomo, od przyjaźni do miłości jest tylko jeden krok, tak również i w tym przypadku nie jest inaczej. A zwłaszcza kiedy Violette prosi swojego przyjaciela o to, by był jej pierwszym facetem,  bo tylko jemu ufa na tyle, by przeżyć z nim swój pierwszy raz.

Jakże pięknie było przenieść się na chwilę w czasie i znów mieć 20 lat... kiedy świat stoi przed nami otworem i nic nie wydaje się być niemożliwe! Morgane Moncomble, autorka wcześniej mi nie znana,  stworzyła piękna historię o przyjaźni i miłości,  przeplecioną subtelnym humorem. Takiego pisania często brakuje mi w książkach polskich autorów- gdzie albo jest przesłodko, albo zbyt melodramatycznie,  nie wspominając o seksie, który jest albo tani, albo wulgarny.
W tej książce z pewnością tego nie znajdziecie !

Polecam!

9/10

RECENZJA

"Never too close "
Morgane Moncoble

• Przeczytać ❤️
  • 123
  • R O M A N S E

Dodaj cytat z książki Never too close