Powrót milionera

Okładka książki Powrót milionera Izabella Frączyk, Jagna Rolska Patronat LC
Okładka książki Powrót milionera
Izabella FrączykJagna Rolska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Kaprys milionera (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

Powrót milionera

przeczytanych książek 873 napisanych opinii 525

Miejscami przewidywalna, często pikantna...czytało się dobrze

Miejscami przewidywalna, często pikantna...czytało się dobrze

Lekkie przyjemne zakończenie całej serii z Danusia i przystojnym milionerem. Trzy części super polecam.

Trzeci tom dorównał drugiemu, dlatego drugi i trzeci tom uważam jako lepsze niż tom 1. Ogólnie serię oceniam jako dobrą, po prostu. Nic fantastycznego, ale też nic przy czym można by się nudzić. Przez duże litery czytało się błyskawicznie.

Początek spoko wciągnął ale dalej to jakieś flaki z olejem a końcówka... So sweet. Spodziewałam się czegoś innego jednak ;/ ocena bardziej całej serii bo jednak byłam ciekawa jak to wszystko się skończy

Rysiek, dawaj mi tu
trzy czteropaki Kuflowego i pół litra.
– Na popitkę coś? – zasugerował sprzedawca.
– Chyba żeś się, kurwa, z choinki urwał albo przy moim gościu salonowca
rżniesz – zarechotał Kazik. – Jeszcze na głowę nie upadłem, żeby na popitkę
piniądz marnować. Choć, Marian, bo jak strzelę w łeb tego łachmytę, to ruski
rok popamięta.

Rysiek, dawaj mi tu
trzy czteropaki Kuflowego i pół litra.
– Na popitkę coś? – zasugerował sprzedawca.
– Chyba żeś się, kurwa, z choinki urwał albo przy moim gościu salonowca
rżniesz – zarechotał Kazik. – Jeszcze na głowę nie upadłem, żeby na popitkę
piniądz marnować. Choć, Marian, bo jak strzelę w łeb tego łachmytę, to ruski
rok popamięta.

Dalsze losy Danki i Emila...wreszcie są parą i chyba kolejnej historii nie ma co ciągnąć...

Kompletnie się przez nią nie mogłam przebić.

Kompletnie się przez nią nie mogłam przebić.

Super lekka opowieść romantyczna ... kontynuacja opowieści o Danusi i Emilu .

Super lekka opowieść romantyczna ... kontynuacja opowieści o Danusi i Emilu .

"Powrót milionera" to trzeci tom cyklu 'Kaprys milionera'. Trzeci i ostatni, a trochę szkoda, bo świetnie się bawiłam przy czytaniu.
Książka wciągnęła mnie od początku i nawet nie zauważyłam kiedy dotarłam do ostatniej strony.

*Danka i Emil wracają do Polski. Dziewczyna dostaje propozycję zagrania siebie w filmie, który opowiada jej historię. Emil zaczyna cichą walkę o odzyskanie swojej firmy. Musi to jednak robić z ukrycia. Ale dzięki temu poznaje dość ciekawe osoby 😉
Czy Danka odnajdzie się w roli celebrytki? Czy oboje dostrzegą że to co ich łączy to nie tylko przyjaźń? *

Polecam całą serię!

Seria na odstresowanie. Lekka, fajnie napisana i autentycznie miałam uśmiech na ustach po zakończeniu czytania.
Polecam

Polecam