Powrót milionera

Okładka książki Powrót milionera Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Powrót milionera
Izabella FrączykJagna Rolska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Kaprys milionera (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Kaprys milionera (tom 3)
Prószyński i S-ka
2021-07-01
2021-07-01
literatura polska

Wyróżniona opinia i

Powrót milionera

przeczytanych książek 986 napisanych opinii 624

Czas wrócić i poznać zakończenie przygód Emila i Danki. Z czystym sumieniem. muszę jednak przyznać,że pierwsza część była dla mnie najlepsza. Druga nawet nawet... a ta? No znudziła mnie trochę... to już nie ta sama Danusia Popiołek co wcześniej, a ja pokochałam ta serię właśnie za ta Danusię. Nie mówię,że cała książka była zła ale jednak mogłabym spokojnie zyc bez jej czytania 😅
Samo zakończenie też trochę przedłużone za bardzo. Oczywiście zaskakujące też nie było ale to wiadomo w takich książkach 😅
No nic ja idę chyba się zdrzemnąć po tej książce 😅

Świetna historia, lekko się czyta, choć fabuła książki zawiera nie tylko miłosny wątek. Polecam

Lekkie przyjemne zakończenie całej serii z Danusia i przystojnym milionerem. Trzy części super polecam.

Początek spoko wciągnął ale dalej to jakieś flaki z olejem a końcówka... So sweet. Spodziewałam się czegoś innego jednak ;/ ocena bardziej całej serii bo jednak byłam ciekawa jak to wszystko się skończy

Rysiek, dawaj mi tu
trzy czteropaki Kuflowego i pół litra.
– Na popitkę coś? – zasugerował sprzedawca.
– Chyba żeś się, kurwa, z choinki urwał albo przy moim gościu salonowca
rżniesz – zarechotał Kazik. – Jeszcze na głowę nie upadłem, żeby na popitkę
piniądz marnować. Choć, Marian, bo jak strzelę w łeb tego łachmytę, to ruski
rok popamięta.

Rysiek, dawaj mi tu
trzy czteropaki Kuflowego i pół litra.
– Na popitkę coś? – zasugerował sprzedawca.
– Chyba żeś się, kurwa, z choinki urwał albo przy moim gościu salonowca
rżniesz – zarechotał Kazik. – Jeszcze na głowę nie upadłem, żeby na popitkę
piniądz marnować. Choć, Marian, bo jak strzelę w łeb tego łachmytę, to ruski
rok popamięta.

Dalsze losy Danki i Emila...wreszcie są parą i chyba kolejnej historii nie ma co ciągnąć...

Kompletnie się przez nią nie mogłam przebić.

Kompletnie się przez nią nie mogłam przebić.

Super lekka opowieść romantyczna ... kontynuacja opowieści o Danusi i Emilu .

Super lekka opowieść romantyczna ... kontynuacja opowieści o Danusi i Emilu .

Trzeci tom dorównał drugiemu, dlatego drugi i trzeci tom uważam jako lepsze niż tom 1. Ogólnie serię oceniam jako dobrą, po prostu. Nic fantastycznego, ale też nic przy czym można by się nudzić. Przez duże litery czytało się błyskawicznie.

Miejscami przewidywalna, często pikantna...czytało się dobrze

Miejscami przewidywalna, często pikantna...czytało się dobrze