Kup teraz - 10 ofert w cenie od 12.58 zł do 16.10 zł

#pierdolamento

Życie Kasi to istne pierdolamento. Absurdy, zabawne sytuacje, praca, życie towarzyskie, ranki w ciemno itp. Jednym słowem sytuacje, które każdego dnia dotykają nas wszystkich. Każdy ma więc takie swoje własne pierdolamento. Po przeczytaniu tej pozycji zrozumiecie o co chodzi i się ze mną zgodzicie.

Autorka w prosty i jasny sposób opisuje sytuacje ze swojego życia, które...

Idealna książka, żeby oderwać się na chwilę od rzeczywistości i poprawić sobie humor.

Bardzo zabawna, lekka i przyjemna. Dawno się tak nie uśmiałam.

Przeczytałem książkę bardzo szybko, jest lekka i zabawna z wieloma wątkami, które sprawiają pojawienie się uśmiechu na twarzy a czasami i śmiech. Polecam wszystkim znużonym życiem i zmęczonym obecną sytuacja. Napewno rozpromieni twój dzień

Książka lekka i przyjemna , bardzo pozytywna w tych niepozytywnych czasach . Polecam serdecznie !
Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy .

• 2021
  • NwB