Pokonaj endometriozę. Jak wygrać z chorobą i zacząć żyć na nowo

Okładka książki Pokonaj endometriozę. Jak wygrać z chorobą i zacząć żyć na nowo
Iris Kerin OrbuchAmy Stein Wydawnictwo: Marginesy zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Beating Endo: How to Reclaim Your Life from Endometriosis
Marginesy
2021-05-12
2021-05-12
Aleksandra Wolnicka

więcej Więcej

Obowiązkowa lektura dla endo kobietek!
Ważne jest przy tej chorobie aby ciagle poszerzać wiedze.

Bardzo ważna pozycja dla kobiet zmagających się z endometriozą i adenomiozą jak i lekarzy ginekologów, których zadaniem jest rozpoznanie choroby. Książka rozłożyła wszystkie aspekty choroby na czynniki pierwsze, to ważne bo endometrioza to choroba przewlekła, w zasadzie nieuleczalna a powodująca rozległe spustoszenie w organizmie kobiety. Autorki książki - ginekolog i...

• 2021
  • 2021 <3
  • 52/2021
  • PORADNIK
  • INNE

Dodaj cytat z książki Pokonaj endometriozę. Jak wygrać z chorobą i zacząć żyć na nowo