Złoczyńcy w uzdrowisku 3

Okładka książki Złoczyńcy w uzdrowisku 3
Marlena Bogdan-MarutMichał Ciepliński Wydawnictwo: Oficynka kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Oficynka
2019-08-14
2019-08-14

Okładka książki Magazyn Fantastyczny 14 (1/2009) Jacek Bedla, Grzegorz Gajek, Anna Grędzik, Krzysztof Janicki, Krzysztof Koćma, Paweł Lach, Krzysztof Litwinowicz, Krzysztof Maciejewski, Tomasz A. Morris, Oskar Orzechowski, Redakcja pisma Magazyn Fantastyczny, Artur R. Skowroński, Magdalena Wolff
Ocena 5,5
Magazyn Fantas... Jacek Bedla, Grzego...

18/180/2022
Trzeci tom konkursowych opowiadań. Jak to zwykle bywa w zbiorach opowiadań i w konkursach, jedne bardziej, a drugie mniej przypadają do gustu. To zwycięskie mi akurat się średnio podoba, ale to przez to, że ani elementy fantasy ani pogańskie wierzenia to nie moja bajka. Szkoda, że Powiat Otwocki już nie ogłasza konkursów. Albo nie wydaje książeczek. Miłej lektury!

18/180/2022

Dodaj cytat z książki Złoczyńcy w uzdrowisku 3