Szkoła cięcia 2

poradniki
Ogród cięcie hobby

Okładka książki Szkoła cięcia Alicja Grabowska, Lucyna Grabowska
9,2
Szkoła cięcia Alicja Grabowska, L...

Książka merytorycznie bardzo fajna, dużo cennych rad i wskazówek. Miejsca cięcia zaznaczone na czytelnych obrazkach. Jedynie co by mnie zainteresowało to porady na temat radzenia sobie ze starszymi, zaniedbanymi drzewami bo na obrazkach miejsca cięcia wydają się takie oczywiste a w naturze np. wszystkie duże gałęzie wydają się do wycięcia.

To co mnie bardzo zniechęciło to...

• Kupione 2021
  • A Posiadam