Szkoła cięcia

poradniki
hobby cięcie drzewa ogród

Okładka książki Szkoła cięcia 2 Alicja Grabowska, Lucyna Grabowska
7,0
Szkoła cięcia 2 Alicja Grabowska, L...

Bardzo dobra książka dla każdego, kto ma chociaż jedną roślinkę, którą można przycinać. Zdjęcia oraz opisy są bardzo przydatne.
Polecam

2091

Lektura obowiązkowa dla każdego ogrodnika amatora. Zdjęcia, szczegółowe ryciny i opisy wreszcie usuwają wątpliwości i dają odpowiedzi na pytanie „ciąć czy nie, a jeżeli ciąć , to jak?” . Osiemdziesiąt roślin popularnych w polskich ogrodach autorki szczegółowo opisały w tytułowym kontekście. Ponadto przedstawiły ogólne zasady cięcia, udzielając przy tym bardzo...

• A Posiadam
  • Kupione 2019
  • Przeczytane 2019
  • Poradniki
  • Ogród

Dodaj cytat z książki Szkoła cięcia