Dzień dobry, pingwinku! Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki

Okładka książki Dzień dobry, pingwinku! Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki
Nathalie Choux Wydawnictwo: Egmont Polska, HarperCollins Seria: Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
10 str. 10 min.
2021-01-27
2021-01-27
10 min.
Katarzyna Grzyb

Okładka książki W Arktyce. Akademia mądrego dziecka. Kimberly Faria, Robyn Newton, Amy Oliver
Ocena 8,3
W Arktyce. Aka... Kimberly Faria, Rob...
Okładka książki Słuch! Akademia mądrego dziecka. Bobas odkrywa naukę Irene Chan, Ruth Spiro
Ocena 7,7
Słuch! Akademi... Irene Chan, Ruth Sp...

Na półkach: , , , ,

Bardzo ciekawa pozycja z Akademii Malucha. Julka mizia paluszkiem elementy przesuwane. Historia o Pingwinku rodem z bajki Tupot małych stóp. Polecam dla roczników.

Bardzo fajna pozycja dla dzieciaków. Z przyjemnością bawią się przesowajac elementy i ćwicząc motorykę.

Dodaj cytat z książki Dzień dobry, pingwinku! Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki