Przedsiębiorczość. Jak założyć i rozwijać własną firmę

Okładka książki Przedsiębiorczość. Jak założyć i rozwijać własną firmę
Brian Tracy Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Entrepreneurship: How to Start and Grow Your Own Business
Onepress
2021-04-14
2021-04-14
Leszek Sielicki
biznes motywacja brian tracy coaching przedsiębiorczosc finanse

Przyjemna książka, luźno się czyta, merytoryki w niej niewiele, niemniej jednak moim zdaniem to pierwsza lektura, po którą powinien siągnąć każdy, kto w przyszłości ma w planach tworzyć własny biznes

Dodaj cytat z książki Przedsiębiorczość. Jak założyć i rozwijać własną firmę