Sekretne życie strupków

interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
24 min.
Karolina Jaszecka
książka edukacyjna urazy skóra rany gojenie

Język dostosowany jest do wieku dziecka. Jest ona przeznaczona dla dzieci od 5 lat wzwyż. Jednak można ją z całą pewnością czytać nawet i młodszym dzieciakom. Barwne ilustracje i rozmiar książki na pewno je zainteresuje.

Co jeszcze dowiadujemy się z książeczki?

A może chcielibyście poznać odpowiedź na pytanie: Dlaczego siniak przybiera różne kolory i co one...

Każdy przedszkolak wie, że urazy się zdarzają – mniejsze lub większe są nieodłącznym elementem naszego życia. Na szczęście ciało człowieka ma solidną barierę ochronną, a organizm wie, jak sobie radzić w takich przypadkach. O tym, jak przebiega proces gojenia ran, mały czytelnik dowie się z książki "Sekretne życie strupków". Mariona Tolosa Sistere i Ariadna Garcia Turon...

Bardzo ciekawa pozycja. Oprócz tego, że dziecko pozna rodzaje urazów to jeszcze dowie się, że oddawanie krwi jest potrzebne i dzięki temu, można komuś uratować życie.

• Chcę przeczytać Cz.
  • Samodzielne
  • Egzemplarze recenzenckie

Dodaj cytat z książki Sekretne życie strupków