Parweniusz z rodowodem. Biografia Tadeusza Dołęgi-Mostowicza

Jarosław Górski Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Iskry
biografia, autobiografia, pamiętnik
2021-03-17

Na mnie zrobiła ogromne wrażenie(do tego stopnia, że na pewno ją sobie kupię), a za biografiami do tej pory nie przepadałam. Czyta się szybko i przyjemnie, bo zarówno Tadeusz Dołęga-Mostowicz jak i Jarosław Górski mają niezwykle lekkie pióro. Bardzo polecam.

Biografia jednego z najpoczytniejszych pisarzy XX wieku, autora slynnej "Kariery Nikodema Dyzmy".
Calkiem zgrabnie napisana.

• Legimi