Pieśń o Sowie

Okładka książki Pieśń o Sowie Jarosław Górski
Okładka książki Pieśń o Sowie
Jarosław Górski Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Poczytaj ze mną opowieści dla młodszych dzieci
46 str. 46 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Poczytaj ze mną
Egmont Polska
2017-04-26
2017-04-26
46 min.

Okładka książki Kociołek opowieści. Poczytaj ze mną Agnieszka Frączek, Jarosław Górski, Emilia Kiereś, Ewa Nowak, Joanna Olech, Zuzanna Orlińska, Zofia Stanecka
Kociołek opowi... Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Strzała dla komendanta. Historia sprzed 100 lat Paula Dudek, Jarosław Górski
Strzała dla ko... Paula Dudek, Jarosł...

Krótka, ale treściwa i świetnie napisana książeczka z serii prezentującej najmłodszym poszczególne gatunki literackie. Poza warstwą literacką dobrze oddaje takie wartości jak solidarność, sprawiedliwość oraz odwagę, aby bronić z determinacją swoich praw.

Wielkie poruszenie w lesie...

Śliczna czytanka! W pewnym lesie Bury Miś zabronił ptakom spać, lecz dzielni skrzydlaci przyjaciele nie dali się spacyfikować i połączyli siły... :) Córa była autentycznie zachwycona :) Książeczka jest pięknie napisana, bardzo ładnie ilustrowana, a dzięki dużemu drukowi może się świetnie nadać do nauki czytania na nieco dalszym etapie rozwoju dziecka. Super :)

Trochę przypomniała mi ta książeczka moje własne stare czytanki z dzieciństwa. Mała łezka w oku się zakręciła ;) ... Świetnie, że takie książeczki są obecnie wydawane; im ich więcej - tym lepiej!

Gorąco polecam!

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

Wielkie poruszenie w lesie...

• C3) Wierszem/ Wierszowane
  • 2017