Birma. Złota ziemia roni łzy

Wydawnictwo Akademickie Dialog
birma MJANMA chiny azja
literatura faktu
birma MJANMA chiny azja

O Birmie nie pisze się dużo. Czasem w wiadomościach ze świata przemknęły straszne wieści o sytuacji Rohingya, ostatnio kraj dało o sobie znać zamachem wojskowym, odsuwającym od władzy Aung San Suu Kyi. Większość z nas nie zna podłoża konfliktów etniczno-religijnych, ani też najnowszej historii Birmy, jej bohaterów i jej junt wojskowych. Te zaległości pozwoli nadrobić...

• Literatura faktu
  • 2. Do zdobycia