Kevlar To My Vest

Okładka książki Kevlar To My Vest Lani Lynn Vale
Okładka książki Kevlar To My Vest
Lani Lynn Vale Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Heroes of The Dixie Wardens MC (tom 3) literatura obyczajowa, romans
The Heroes of The Dixie Wardens MC (tom 3)
Kevlar To My Vest
Kindle Edition
2015-01-02
2015-01-02
Klub MC romans niepełnosprawność

Historia jest bardzo ciekawa, wciąga od pierwszej strony. Jest zabawna i z dreszczykiem.

Na półkach: , , , , , , ,

Policjant i biker. Te połączenie może przerazić. Czy kobieta którą uratował z opresji jest w stanie to zrobić? Polecam się przekonać.

2053

Na półkach: , , , , , ,

Trance Spurlock(oficer K-9) jest oczarowany ViddySheffield od chwili, gdy ją poznał. Jej ślepota nie odpycha go od nie, ale miała chłopaka(Paula),przez to Trance trzymał się przez to na dystans. Kiedy Viddy kolejny raz nie może liczyć na pomoc od swojego chłopaka decyduje, że nadszedł czas, aby zakończyć ten toksyczny związek. Problem w tym, że Viddy jest trudna do odczytania, zastanawia się ,czy ona jest dla niego tak samo pociągająca jak on dla niej?

Dodaj do tego parę hałaśliwych braci Trance (Millera i Fostera),eks-prześladowcę i życie policjanta, masz zabawną historię o dwojgu ludziach, którzy odnajdują do siebie nawzajem drogę. Uwielbiałam każdą jej chwilę. Viddy to moja bohaterka, nie pozwala, by niepełnosprawność stanęła jej na drodze. Trance to czysty samiec alfa, który chroni Viddy, a jego psy (owczarki niemieckie)Radara i Koschera pokochałam całym sercem.

• MC Klub
  • Policjant