Jak przeżyć rozstanie i zadbać o siebie

Okładka książki Jak przeżyć rozstanie i zadbać o siebie
Lisa Letessier Wydawnictwo: Zwierciadło poradniki
Monika Stachura
poradnik rozstanie emocje

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Lubicie poradniki? Ja uwielbiam. Tutaj bardzo podoba mi się okładka, a temat w sam raz dla każdego w każdym wieku.

Miłość jest piękna jak w romansach, które lubimy czytać, ale co gdy się kończy? Książka pokazuje nam czemu rozstanie tak boli, oraz przede wszystkim jak sobie z tym poradzić.

Autorka daje nam dwunastostopniowy program, aby nie popaść w rozpcza, a dojść do siebie.

Mamy tu bardzo konkretne rady dla siebie, oraz oraz jak pomóc bliskim. Także w przypadkach różnych zaburzeń osobowości.

Bardzo konkretny, przydatny poradnik.

W sumie niby okej, ale jakoś nie czuje żebym dowiedziała się czegoś czego do tej pory nie wiedziałam. Oczekiwałam większej ilości faktów dot. tego jak zachowuje się organizm podczas okresu rozstania i jak sobie z tym radzi. Plus za ćwiczenia powalające na ocenę relacji.

Porady psycholog klinicystki, ścieżka postępowania poparta badaniami naukowymi, a nie poradnik lifestylowy o tym, jak źle jest po rozstaniu i najlepiej, to oglądać filmy i kupić sobie nowy ciuch.

Dodaj cytat z książki Jak przeżyć rozstanie i zadbać o siebie