Monika Pryśko Wydawnictwo: Pascal poradniki
Pascal
kobieta poradnik blogerka tekstualna wsparcie psychologia wywiady pomoc strach odwaga kobieca siła moc kobiet
poradniki

Na półkach: , , , , ,

Nie będę obiektywna w swojej ocenie, ponieważ jestem regularną czytelniczką bloga Tekstualna i lubię to, jak pisze Monika Pryśko.
W tej książce bardzo podoba mi się to, że Monika nie wstydzi się wspominać o swoich działaniach, nawet tych nieudanych. Dała mi do zrozumienia, że porażki też uczą, i to nawet więcej, niż te udane akcje. Inspirujące są też wywiady z ciekawymi...

Nie rzadko my kobiety mówimy, że się czegoś boimy, bo przecież, jak powiemy, że się boimy np. bólu to inne kobiety zaraz ale jak to, a jak będziesz chciała urodzić haha to ci.
Monika Pryśko nie boi się napisać o swoich lękach i jestem z niej dumna.
Podziwiam.

2042

Na półkach: , , , , ,

Strach przed porażką jest znany każdemu z nas. Gdy dodatkowo łączy się z wypracowanymi przez nas (nieświadomie) przez lata schematami, może wyjść z tego niezły klops.
Podoba mi się niewymuszony, luźny styl autorki. Nie zmusza, nie coachinguje na siłę, wskazuje przykłady i przedstawia historie z życia wzięte.
Strach zawsze jest gdzieś z tyłu głowy, ale warto popracować nad...

Wspaniale się to czyta. Ciekawa jest historia autorki, bardzo podoba mi się jej styl. Bardzo inspirujące wywiady 🙂 Niektóre aż wbijają w fotel. Polecam wszystkim! Wszyscy się boimy, ważne, żeby nie dać się temu strachowi pokonać, tylko walczyć o swoje. Nikt za nas tej walki nie stoczy.

• 2021
  • Legimi
  • Poradniki
  • 💫 eBooki
  • Psychologia/psychiatria
  • Rozwój/nauka

Dodaj cytat z książki Bój się i działaj