Wielka Wojna Zodiaku #4

Okładka książki Wielka Wojna Zodiaku #4
Akira AkatsukiHikaru Nakamura Wydawnictwo: Kotori Cykl: Wielka Wojna Zodiaku (tom 4) komiksy
komiksy
Wielka Wojna Zodiaku (tom 4)
Juuni Taisen
Kotori
2021-03-31
2021-03-31
Anna Piechowiak
shounen akcja battle royale kotori supernatural manga sztuki walki

Okładka książki Bakemonogatari #7 Nisioisin, Ito Oogure
Ocena 9,5
Bakemonogatari #7 Nisioisin, Ito Oogu...
Okładka książki Wielka Wojna Zodiaku #3 Akira Akatsuki, Hikaru Nakamura, Nisioisin
Ocena 6,2
Wielka Wojna Z... Akira Akatsuki, Hik...

Może i ten tytuł miał w sobie jakąś większą głębie. Może i by czegoś nauczył. Ale by nad nią trzeba mocno rozmyślać, a miała być tylko głupia bijatyka.

Nisioisin Wielka Wojna Zodiaku #4 Zobacz więcej