Kup teraz - 2 oferty w cenie od 16.00 zł do 28.98 zł

Dororo i Hyakkimaru #4

Satoshi ShikiOsamu Tezuka Wydawnictwo: Waneko Cykl: Dororo i Hyakkimaru (tom 4) komiksy
どろろと百鬼丸伝
Mateusz Makowski
Waneko
Fantasy Przygodowe Duchy Przestępcy Samuraje/ninja Youkai Przemoc Japonia Przeszłość Magia
どろろと百鬼丸伝
Dororo i Hyakkimaru (tom 4)
komiksy
Mateusz Makowski

Okładka książki Dororo i Hyakkimaru #2 Satoshi Shiki, Osamu Tezuka
7,3
Dororo i Hyakk... Satoshi Shiki, Osam...

Wiedziałam to od samego początku. Coś mi nie pasowało, coś mi już się wydawało, że to tak ten. A teraz już się wydało. Choć, szybko jak na moje.

Na półkach: , , , ,

KAŻDY SKRYWA SEKRETY

Czwarty tomik „Dororo i Hyakkimaru” to jeszcze jedna porcja dynamicznej, pełnej akcji i udanego klimatu zabawy. Zabawy może i będącej jedynie remake’iem klasycznej serii Osamu Tezuki, ale jak najbardziej udanej. I wartej poznania.

Prowadząca w opuszczonej świątyni sierociniec Miyo, ratuje Dororo i Hyakkimaru. Ale nawet ktoś taki, jak ona – tak oddany...

1926

Glownie chodzi w tej serii chyba o walke Hyakkimaru z demonami ...... Kreska tej mangi jest bardzo ladna i przejrzysta co ulatwia czytanie tej historii ;) bohaterowie sympatyczni, a sama fabula dosc ciekawa. W tym tomie akurat mamy nowy watek pewnej Mio, u ktorej bohaterowie sie zatrzymali i wydarzylo sie tam pare interesujacych rzeczy ;D Koncowka intrygujaca, zacheca do...

• Manga
  • Kolekcja mang i manhw