Populizm w cieniu Habsburgów. Autorskie pytania (a także polskie, austriackie i włoskie)

Bernard Guetta Wydawnictwo: Universitas nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
L'Enquête hongroise (puis polonaise, italienne et autrichienne)
Jolanta Kurska
Universitas
Węgry Populizm Polska Włochy Austria Polityka Nacjonalizm
L'Enquête hongroise (puis polonaise, italienne et autrichienne)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Jolanta Kurska
Węgry Populizm Polska Włochy Austria Polityka Nacjonalizm
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Przebyta droga 1989-2009 Klaus Bachmann, Leszek Balcerowicz, Zygmunt Bauman, Teresa Kinga Bogucka, Andrzej Brzeziecki, Marek Aleksander Cichocki, Adam Daniel Rotfeld, Marek Edelman, Andrzej Friszke, Timothy Garton Ash, Dariusz Gawin, Irena Grudzińska-Gross, Bernard Guetta, Aleksander Hall, Pierre Hassner, Agnieszka Holland, Jarosław Hrycak, Jerzy Jedlicki, János Kis, Iwan Krastew, Marcin Król, Waldemar Kuczyński, Marcin Kula, Mark Leonard, Krzysztof Michalski, Adam Michnik, Wiktor Osiatyński, Andrzej Paczkowski, Marta Petrusewicz, Jan Rokita, Andrzej Rychard, Sławomir Sierakowski, Timothy D. Snyder, Jerzy Szacki, Joanna Tokarska-Bakir, Barbara Toruńczyk, Adam Zagajewski, Anders Åslund, Paweł Śpiewak, Jacek Żakowski, Józef Życiński
6,0
Przebyta droga... Klaus Bachmann, Les...