W rytmie wieczoru i poranka. Bis!

Okładka książki W rytmie wieczoru i poranka. Bis! Harada
Okładka książki W rytmie wieczoru i poranka. Bis!
Harada Wydawnictwo: Studio JG Cykl: W rytmie wieczoru i poranka (tom 2) Seria: Boys Love (Studio JG) komiksy
komiksy
W rytmie wieczoru i poranka (tom 2)
Boys Love (Studio JG)
Yoru to Asa no Uta EC (よるとあさの歌 EC)
Studio JG
2021-02-26
2021-02-26
2018-11-16
Anna Koike
Dramat Romans Josei Artyści +18 Nagość Seks Japonia Współczesność Realizm Shounen-ai/yaoi

Yaoi jak yaoi - były momenty zabawne, były żenujące, a sumując wszystko wyszedł tytuł poprawny. Plus, że nie było "atrakcji" jakie zafundowała nam autorka w pierwszym tomie, minus - irytujące postacie kobiece. I tak można by wyliczać.
Polecam tylko osobom, które przebrnęły przez pierwszy tom. I odpornym na irytujących bohaterów.
Mnie prywatnie ten tytuł dość zmęczył i cieszę się, że nie ma kontynuacji. Przez nią już bym chyba nie przebrnęła....

Mnie prywatnie ten tytuł dość zmęczył i...

Po rozczarowaniu pierwszym tomem postanowiłam mimo to przeczytać drugi, ale tak jak ktoś już tutaj pisał - niczym się on nie różni od prequela (no może tylko tym, że tutaj nie było gwałtu).

Myślałam, że Asaichi powoli przestanie być takim bucem jak na początku (rozwój postaci itd.),ale w tym przypadku mam wrażenie, że nie da się tego zmienić i jedyny przebłysk zmiany był widoczny tylko wtedy, gdy dowiedział się o przeszłości swojego partnera. Yoru, tak jak i pozostali członkowie zespołu, pozostał bez zmian, choć dowiedzieliśmy się co nieco o jego życiowej sytuacji.

W tym tomie działalność zespołu została poszerzona - bohaterowie wyruszyli w trasę. Okazało się też, że mają swoja pierwszą psychofankę, a były członek zespołu Yoru trochę namieszał w życiu głównych bohaterów. Niby całość jest lepsza niż wcześniej, ale nadal mozolnie się to czytało.

Ogólny klimat pozostał taki jak był - dla mnie nie jest to zaleta, ale jeśli komuś podobał się poprzedni tom, to raczej się nie zawiedzie.

Ahh, nie mogłam się doczekać C: bardzo fajny drugi tom, miło się czyta :D

Ahh, nie mogłam się doczekać C: bardzo fajny drugi tom, miło się czyta :D

Ten tom jest na takim samym poziomie, jak część pierwsza.

Ten tom jest na takim samym poziomie, jak część pierwsza.

• Mangi
  • Manga
  • Komiksy / Manga
  • Studio JG

Dodaj cytat z książki W rytmie wieczoru i poranka. Bis!