Czego oczy nie widzą

Okładka książki Czego oczy nie widzą Krzysztof Kulpiński
Okładka książki Czego oczy nie widzą
Krzysztof Kulpiński Wydawnictwo: Audioteka Cykl: Czego oczy nie widzą (tom 1) literatura piękna
Czego oczy nie widzą (tom 1)
Audioteka
2021-02-08
2021-02-08

Najfajniejsze jest pokazanie możliwości osoby niewidomej.

Najfajniejsze jest pokazanie możliwości osoby niewidomej.

Super rozrywka, fantastyczny audiobook-słuchowisko.

Super rozrywka, fantastyczny audiobook-słuchowisko.

Podobnie jak „Recepcja” Orbitowskiego - Audiobook lekki, momentami zabawny, w sam raz gdy ma sie ochotę na coś innego.

Miłe słuchowisko i ładnie czytane. Całą robotę wykonują czytający aktorzy. Fabuła taka sobie. Niestety zakończenie jest dziwne takie twarde nijakie, wiem, że jest kolejna część więc chyba wysłucham, żeby dowiedzieć się jak to się skończy.

Jako książka słaba. Jako słuchowisko nieźle. Jakby zrobili sztukę - rewelacja.

Jako książka słaba. Jako słuchowisko nieźle. Jakby zrobili sztukę - rewelacja.

„Wiekowa, piękna i tajemnicza kamienica ma swoich mieszkańców, również tych przezroczystych ...” Są różni, od najnowszej lokatorki, niewidomej Ewy i zakochanego w niej Grzesia, po leciwego Henryka, jego ukochaną Łucję, która popełniła samobójstwo, i ducha Leopolda, artysty, pisarza... Rozmawiają o życiu, miłości i sekretach, martwią się o los kamienicy.

Wielogłosowa produkcja Audioteki, słuchowisko w wykonaniu świetnych aktorów i w ładnej aranżacji. Dużo ciepła, humoru i magii.

Wielogłosowa...

Historia na początku powoli się toczy, ale z każdym odcinkiem poznajemy bliżej mieszkańców kamienicy, tych widzialnych i tych... przezroczystych ;) dużo humoru, nutka romantyzmu. Lekkie i przyjemne.

• Audiobooki
  • Audioteka
  • ✔ audiobooki_słuchowiska

Dodaj cytat z książki Czego oczy nie widzą