Pod tym samym niebem

Under the Same Sky
opowieści dla młodszych dzieci
Magda Szpyrko-Ankiewicz
przyjaźń Dla dzieci 3+

Pamiętacie czasy, gdy byliście dziećmi? Świat wydawał się wtedy o wiele bardziej magiczny. Tak naprawdę każda rzecz wydawała się możliwa i nie podważało się tego. Wyobraźnia pozwalała wymyślać niezwykłe wydarzenia, wspaniałych przyjaciół, dawała szansę spełnić marzenia i brnąć z radością do przodu. U niektórych część z tego wyparowała i przyszła dorosłość, która zmieniła...

• Najmłodsi 2021
  • 2021
  • 2021 marzec
  • Przeczytane 2021
  • Alonka do kupienia NIEDŁUGO
  • Przejrzeć

Dodaj cytat z książki Pod tym samym niebem