Rozterki lady Alex

Okładka książki Rozterki lady Alex
Amanda McCabe Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Debutantes in Paris (tom 2) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Debutantes in Paris (tom 2)
Harlequin Romans Historyczny
The Governess's Convenient Marriage
HarperCollins Polska
2021-02-18
2021-02-18
Małgorzata Fabianowska

Jest pomysł ale rozciągnięty za bardzo w czasie i przegadany.
Ona - bogata córka angielskiego księcia, on - biedny syn niepiśmiennego szkockiego farmera, zamknijcie oczy i połączcie ich w parę.
Ja akurat wybrałam ten sam "pomysł" co autorka i nie była dla mnie akcja tego romansidła zaskoczeniem.
A może ja już zbyt wiele takich książek przeczytałam?

Jest pomysł ale rozciągnięty za bardzo w czasie i przegadany.
A może ja już zbyt wiele takich książek przeczytałam?

Nudna

Nudna