Paryska przygoda panny Martin

Okładka książki Paryska przygoda panny Martin
Amanda McCabe Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Debutantes in Paris (tom 1) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Debutantes in Paris (tom 1)
Harlequin Romans Historyczny
HarperCollins Polska
2020-12-17
2020-12-17

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Dobrze napisana opowieść. Bez fajerwerków, ale naprawdę dobra. Ciekawa historia, dialogi ok, językowo poprawnie. Dlatego wolę literaturę obcą tego typu. Sprawny pisarz + porządny tłumacz = dobra powieść.
Jeśli oceniłam za wysoko, to dlatego że miałam za sobą bardzo złą książkę;)

Jeśli oceniłam za wysoko, to dlatego że miałam za sobą bardzo złą książkę;)

Dodaj cytat z książki Paryska przygoda panny Martin