Okładka książki Mózg bez ograniczeń. Potwierdzone naukowo metody, dzięki którym nauczysz się szybkiego czytania, usprawnisz pamięć, zwiększysz koncentrację i… aktywujesz supermoce swojego mózgu Jim Kwik
Jim Kwik Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Limitless: Upgrade Your Brain, Learn Anything Faster, and Unlock Your Exceptional Life
Vital
2021-02-12
2021-02-12
Mózg

Dużo lania wody i domysłów autora na przykładzie własnego życia. Poza tym pełno błędów fleksyjnych, składniowych, stylistycznych oraz powtórzeń wyrazów albo ich brak. Wygląda jakby tego w ogóle nie redagowano po przełożeniu z angielskiego.

Książka napisana przez eksperta of mózgu, trenera mózgu - cokolwiek to znaczy...
W całej książce znalazłam 3nowe dla mnie informacje, zgodne z aktualnymi doniesieniami naukowymi. Reszta to pseudo inspirujące historyjki o tym, jak autor spotkał znanego aktora lub całe rozdziały o tym, jak cel przewodzi motywacji i inne lanie wody.
Książka może pomóc w małym stopniu dla osób, które nigdy nie interesowały się tematem. Dla osób, które wiedzą choć trochę o funkcjonowaniu mózgu, będzie ona stratą czasu. Dodatkowo, uwazalabym na teorie na które powołuje się autor, np. teoria inteligencji wielorakich, która w świecie naukowym nie jest aktualna (sam Gardner nie twierdził, że jest to słuszna teoria dot. inteligencji).

Książka może pomóc w małym stopniu dla osób,...

🧠💡 Odkryj tajemnice "Mózgu bez ograniczeń" i rozwijaj swoje supermoce! 💡🧠

📚 Czy marzyłeś kiedyś o tym, żeby czytać grubą książkę tygodniowo, pamiętać nazwy i imiona wszystkich poznanych osób, opanować język obcy biegle, wygłaszać prezentacje bez stresu i osiągać sukces zawodowy bez wysiłku? To nie mrzonki! W książce "Mózg bez ograniczeń" autorstwa Jim'a Kwika, jednego z najlepszych trenerów pamięci na świecie, znajdziesz potwierdzone naukowo metody, które pozwolą Ci usprawnić mózg i wykorzystać jego pełny potencjał.

📚 Ta wyjątkowa książka zawiera:
✅ Szybkie czytanie z pełnym zrozumieniem,
✅ Usprawnienie pamięci,
✅ Zwiększenie koncentracji,
✅ Aktywowanie supermocy swojego mózgu.

🧠 Jim Kwik to ekspert od uczenia się i dzielenia się swoją wiedzą, która pomoże Ci pokonać negatywne nawyki, przełamać złe wzorce myślenia i tworzyć nowe, pozytywne nawyki. Wykorzystaj jego niezawodne techniki, które zdobyły uznanie klientów i czytelników na całym świecie.

📘 Dzięki tej książce:
✅ Poprawisz sprawność mózgu o 80%,
✅ Wyeliminujesz mgłę mózgową i podniesiesz produktywność,
✅ Uzyskasz motywację do osiągania swoich celów,
✅ Zyskasz 10-dniowy plan, który pozwoli Ci zacząć nowe, pełne sukcesu życie.

📈 Przyspiesz swoją naukę, czytaj szybciej, zapamiętuj więcej, i zobacz, jak Twój mózg osiągnie nieograniczone możliwości!

🧠✨ Przygotuj się na prawdziwą rewolucję w swoim życiu dzięki "Mózgowi bez ograniczeń"! ✨🧠

#RozwójOsobisty #MózgBezOgraniczeń #JimKwik #SzybkieCzytanie #UsprawnieniePamięci #Koncentracja #SupermoceMózgu #SukcesZawodowy #TrenerMózgu #PotencjałMózgu #MetodyNaukowe #RozwójUmiejętności #WiedzaINauka #KsiążkaMotywacyjna #Edukacja #PraktycznyPlan #SupermocMózgu #Efektywność #Produktywność #Motywacja #CelOsiągnięcia #PoprawaPamięci #SzybszaNauka #KsiążkiOrozwoju #WykorzystajPotencjał #NiezawodneTechniki #Zrozumienie #PełenPotencjałMózgu #RozszerzHoryzonty

🧠💡 Odkryj tajemnice "Mózgu bez ograniczeń" i rozwijaj swoje supermoce! 💡🧠

Czemu takie niskie noty? To jedna z lepszych o ile nie najlepszych książek, które przeczytałam . W moim przypadku, miałam ogromne problemy z pamięcią. Dosłownie rybka nemo. Z tym problemem borykałam się od kilku lat. Jim Kwik dał mi narzędzia, dzięki którym od razu moja pamięć poprawiła się o jakieś 80 procent. Wcale nie żartuje! Mało tego. Nie tylko zapamiętuje, ale przypominają mi się rzeczy sprzed kilku lat! Nie tego nikt, kto nie miał tego problemu. Szybkie czytanie ? Panie Kwik! Dzięki Ci za to ! Nie dość, że pamiętam o czym czytałam to jeszcze potrafię czytać szybko,co daje mi więcej czasu na kolejne pozycje. Ta książka zasługuje na wyższą notę niż dziesiątka. Od siebie daje stówę! Zyskałam super moce . Dziękuje z całego serca Jim !

Jim Kwik jest ekspertem od uczenia się i od uczenia innych jak się uczyć.
Tak, tak, nie trzeba mozolnie wkuwać na pamięć, przy zastosowaniu odpowiednich technik, można uczyć się szybciej i bardziej efektywnie. Można też szybciej czytać. Przeciętne tempo czytania to ok. 200 słów na minutę. A można czytać dużo dużo szybciej, np. 800 słów na minutę.

Nasz mózg lubi skojarzenia i abstrakcję. Kwik wykorzystuje pewne tricki do zapamiętywania imion rozmówców, czy słówek z języków obcych. Tricki Kwik, a cała książka jest nimi usiana, to krótkie wskazówki, dotyczące koncentracji, nauki, zapamiętywania czy czytania. Trick z konsentracją, czyli np. 20 min pracy, 5 min odpoczynku próbowałam wdrożyć w pracy, działa tylko wtedy, gdy pracuję sama, i nie jestem odrywana od pracy ciągłymi telefonami. Ale taka metoda pracy, bardzo poprawiła moją wydajność.

Autor książki zawiera z czytelnikiem coś na kształt kontraktu szkoleniowego, jeśli czytelnik będzie podążał za jego wskazówkami i będzie ćwiczył zgodnie z zaleceniami, to ma dużą szansę osiągnąć sukces i poprawić pracę swojego mózgu.

Jeśli ktoś wam kiedyś powiedział, że nigdy nie nauczycie się jakiegoś języka, albo co gorsza sami sobie wmawiacie, że jesteście głupi, to koniecznie sięgniejcie po książkę Kwika. Możecie nauczyć się wszystkiego, tylko dotychczas nikt wam nie pokazał efektywnej metody jak.
Wrócę do was za jakiś czas. Teraz będę kolejne dni spędzać na praktykowaniu metod Kwik, może uda mi się uczyć szybciej.

Polecam, niezależnie czy jesteś uczniem, studentem, pracownikiem czy szefem. Zawsze warto rozszerzać horyzonty.

Jim Kwik jest ekspertem od uczenia się i od uczenia innych jak się uczyć.

Nasz mózg lubi skojarzenia...

• Papier
  • TOP 21