Kronika przypadków krasnoludka Nieśmiałka

San Set
baśnie profilaktyka
opowiadania, powieści dla dzieci
baśnie profilaktyka

Jeśli ktoś szuka mądrego pomysłu na prezent dla dziecka to pozycja zdecydowanie warta polecenia! Uczy i bawi, a to wszystko razem z niezrównanym Nieśmiałkiem. Polecam także na lekcje wychowawcze w młodszych klasach.

Książka jest pełna ciekawych opowiadań, w których autor porusza ważne problemy i udziela wskazówek, jak sobie poradzić w różnych sytuacjach. Jak dla mnie, każdy rodzic powinien zakupić tą książeczkę i zapoznać dzieci z jej treścią, dzięki czemu mogą nauczyć dzieci wiary w siebie i własne siły, prawdziwych przyjaźni i solidarności, empatii, rozwiązywania napotykanych...

"Myślcie sobie co tam chcecie, krasnoludki...." pomagają dzieciom zrozumieć problemy współczesnego świata. "Nieśmiałek" - to postać powstała dzięki kunsztowi autora, praktyka znającego potrzeby i problemy dziecka. Dlatego też w doskonały sposób główny bohater potrafi wprowadzić i przeprowadzić czytelnika przez profilaktykę zagrożeń i uzależnień. Polecam jako pedagog...

Moje dzieci wprost zachwycone. Zarówno córka jak i syn. A to, że syn przeczytal ksiazke niemal sie od niej nie odrywając to prawdziwy cud.
Mnie natomiast urzekły opisy przyrody. Rzadko spotykane, piękne po prostu.
Książka naprawdę robi wrażenie.

Krasnoludek Nieśmiałek skradł moje serducho. Na pozór tylko bajka ktoś powie ale ten kto przeczyta to wie, że jest to książka pełna życiowej mądrości, którą możemy przekazać naszym dzieciom a i sami możemy się z niej wiele nauczyć.
Serdecznie polecam 🙂

Z całego serducha polecam tą pozycję . Książka w prosty sposób ukazuje wiele życiowych prawd. Jest świetnym wyborem zarówno dla dorosłych, młodzieży, a także dzieci. Czyta się ją łatwo i przyjemnie. Mądre przesłanie w krótkiej formie. Piękny opis pór roku.
Cytat ,,Będzie jak ma być, więc teraz uśmiechnij się...." najbardziej skradł moje serce.

Kapitalna pozycja dla dzieci, ale też i dla dorosłych. Czyta się wyśmienicie.

Niby bajka, a jaki wspaniały poradnik. Młody czytelnik po przeczytaniu jej będzie wiedział co jest dobre, a co złe. Gratuluję pomysłu. Powinno być lekturą szkolną.

'Po przeczytaniu "kroniki przypadków krasnoludka Nieśmiałka" można krzyczeć super, genialna, znakomita. Autor we wspaniały sposób problemy dzisiejszego świata przeniósł w świat bajki . Cudownie pomocna dla dzieci, przecież napisana lekko ,przyjemnie i z humorem. Polecam.

Dodaj cytat z książki Kronika przypadków krasnoludka Nieśmiałka