Wilcze Wiano

San Set
motywacja samorozwój
poradniki
motywacja samorozwój

Tą książkę trzeba przeczytać! To jest Mistrzostwo!!!
Po przeczytaniu "Kroniki Przygód Krasnoludka Nieśmiałka" (tego samego Autora) nie wahałam się sięgnąć po kolejną książkę Pana Piotra Chuda... I nie zawiodłam się! Fenomenalna książka, która porusza problemy życia codziennego, ukazując wiele sytuacji życiowych, które dla człowieka mogą stanowić kłopot, ale Autor ukazuje...

Ta książka to ponadczasowy poradnik. Autor radzi jak przeżyć w dzisiejszym świecie. Porusza tematy i problemy, które dotykają nas w życiu codziennym, rodzinnym, społecznym, religijnym.
Każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
Wydawać by się mogło, że książka poruszająca tak wielu aspektów życia ludzkiego będzie ciężka w czytaniu. Nic bardziej mylnego. Czyta się ja niezwykle...

,,Wilcze Wiano" jest pewnego rodzaju poradnikiem. Uczy wiary w siebie i życia na pełnej petardzie. Dotyka problemów współczesnego świata i ukazuje sposoby radzenia sobie z nimi. Autor podczas swoich rozmyślań podkreśla ważną rolę Boga w życiu każdego człowieka. Książka pełna jest ponadczasowych życiowych prawd. Zmusza do refleksji. Pozycja warta uwagi.

Wspaniała książka, która wprowadza nas w zadumę i zmusza do refleksji. Sprawia, że złe dni stają się dobre, a dobre dni jeszcze lepsze! Mistrzowsko dobrane "złote myśli" pozwalają nam na lekko podchodzić do zdarzeń życia codziennego. Książka kierowana jest do czytelnika dorosłego ale polecam ją również dorastającej młodzieży, która znajdzie tu wiele kierunkowskazów życiowych.

Wilcze wiano książka, która zmusza do refleksji i przemyśleń na temat różnych życiowych sytuacji. Książka, która jest drogowskazem dającym rozwiązanie jak odnaleźć się wśród różnych życiowych problemów nie zatracając swojego Ja i systemu swoich wartości. Gorąco polecam wszystkim.

Jest niesamowita

Wilcze wiano to strzał w dziesiątkę na miarę dzisiejszych czasów. Polecam

książka przeczytana jednym tchem, polecam z czystym sumieniem. Autor we wspaniały sposób potrafi dotrzeć do nas i uzmysłowić nam co jest najważniejsze w życiu. Po przeczytaniu tej książki myślę, że każdy czytelnik spojrzy na siebie i życie inaczej bo "żyjemy tu i teraz". W dzisiejszym szalonym świecie powinien przeczytać ją każdy.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wilcze Wiano