Świat według pszczół

Mova
Mova
literatura faktu
Joanna Barbara Bernat

Sarah Hambro w swoim reportażu przybliża nam fascynujące życie pszczół z punktu biologii, fizyki, filozofii, antropologii kulturowej , jak również ich wpływu na nasz gatunek.
Pszczoły od tysiącleci fascynowały ludzi. Ich doskonałość w tworzeniu społeczności, umiejętności przetrwania w trudnych warunkach, tworzenia czegoś tak doskonałego pod względem fizyki jak plastry miodu...

• Literatura faktu
  • Reportaż
  • Do kupienia
  • Popularnonaukowe
  • Szukam

Dodaj cytat z książki Świat według pszczół