Breath: The New Science of a Lost Art

Data 1. wydania:
2020-05-20
angielski

więcej Więcej

Nie chcąc czekać na polskie tłumaczenie, postanowiłem wziąć głęboki oddech i zmierzyć się ze swoją znajomością angielskiego. I o dziwo książkę czytało mi się bardzo dobrze. Temat rozwinięty dużo bardziej niż w dostępnych na naszym rynku poradnikach z kategorii "oddech, zimno, post". Omawia temat oddechu z wielu perspektyw, który można streścić - oddychaj k...a nosem! Ale...

W czasach popularności Wima Hofa i mody na morsowanie książka bardzo na topie. Lubię kesperymentować z technikami oddechowymi i od kilku lat interesuję się tematem, a i tak dowiedziałem się z książki dużo ciekawych rzeczy. No i przyjemnie się czyta. Polecam mocno!

Czyta się bardzo przyjemnie, książka jest logicznie ułożona. Widać, że autor poświęcił wiele czasu i pracy nad materiałem. Wyniosłem z książki bardzo wiele informacji o tym dlaczego oddychamy jak oddychamy, co poszło nie tak i jak to naprawić.

Już w trakcie czytania nauczyłem się bardzo wiele o sobie i czuję się o wiele lepiej. To dość zabawne, że chociaż książkę można...

• Warto przeczytać
  • Audible