In the Shadow of Fame

Sue Erikson Bloland Wydawnictwo: Penguin Books biografia, autobiografia, pamiętnik
Data 1. wydania:
angielski
Penguin Books
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski

Autorką książki jest córka słynnego profesora, psychologa Erika Eriksona, który opracował między innymi słynną teorię rowoju człowieka. Książka bardzo mi się podobała, zrobiła na mnie dobre wrażenie.
Autorka opisuje jak wyglądało jej dzieciństwo, relacje w rodzinie, sporo miejsca w książce poświęca swojej matce oraz ojcu, ale również swojemu młodszemu bratu który urodził...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki In the Shadow of Fame