praca zbiorowa Wydawnictwo: Greg językoznawstwo, nauka o literaturze
Greg
język polski matura liceum nauka wiedza
językoznawstwo, nauka o literaturze
język polski matura liceum nauka wiedza

Książka posiada wiele ilustracji, tabelek, ułatwiająca naukę. Ma drobne streszczenia lektur. Wiedza jest spisana jasno i czytelnie, dzięki czemu nauka nie była uciążliwa. W skrócie, jest warta swojej ceny.

Polecam maturzystom oraz tym którzy chcą se powtórzyć materiał ze szkoły średniej.

• Samodzielna Nauka
  • Szkoła Średnia