Cztery łzy

Egmont Polska
2004-01-01
2004-01-01
8323720517
miłość przyjaźń rodzeństwo szkoła rozwód

więcej Więcej

Luzna, szybko się czyta. Przyjemna i fajna :)

Strasznie irytująca bohaterka, wiecznie coś jej się nie podoba...

Książka niby dla nastolatek, a jednak nie do końca.

Bezradni rodzice z irytującymi dziećmi na czele, które bywają mądrzejsze od nich. Na całe szczęście potem każdy się ogarnie (poza tatusiem), co jednak jest zbyt piękne, by uwierzyć w magiczną przemianę na przełomie zaledwie kilku dni.
Zakończenie takie przewidywalna, takie oklepane, ale szczęśliwe, z dużą ilością...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mimo, że o już dawno nie moja kategoria wiekowa to podobało mi się. Fajna, lekka na wieczór

ZAPRASZAM
po-uszy-w-ksiazkach.blogspot.com

Wiele z Was polecało mi książki Ewy Nowak. Widząc lekturę z jej nazwiskiem w szkolnej bibliotece, bez większego zastanowienia, wypożyczyłam ją. Nie miałam jakichś ogromnych oczekiwań, jednak zdecydowanie spodziewałam się czegoś lepszego i bardziej dojrzałego niż to, co dostałam w ,,Czterech łzach".

Zuzia marzy o zostaniu...

Druga część "Niebieskich migdałów" bardzo mi się podobała! Polecam ;)

Bardzo fajna, lekka. Idealna na wakacje.

Książkę dostałam, a że była cieniutka i kurzyła się na półkach dobre pół roku, w końcu ją przeczytałam.
Myślę, że główna bohaterka w rankingu najbardziej irytujących i nielubianych bohaterów powinna zająć pierwsze miejsce bez dwóch zdań.
Jeszcze chyba nie było postaci, w której nie widziałabym czegoś, co choć odrobinkę przemawia na jej korzyść, a tu tak było.
Totalnie mnie...

Na początku chciałam polecić tą książeczkę osobom w wieku bohaterki albo i młodszym, ale jednak wycofałam się z tego, gdyż bohaterka "Czterech łez" wydała mi się strasznie durna od początku do końca. Mimo wszystkiego.

Kolejny tytuł, który pamiętam z młodszych lat. Z tym, że ogółem z książek pani Ewy Nowak, ten chyba mi najmniej przypadł do gustu. Aczkolwiek tak, czy inaczej, dla młodszych czytelniczek mogę polecić, bo książka jest lekka i niedługa :)

• Dzieciństwo
  • Z biblioteki
  • Ewa Nowak
  • Literatura polska
  • Młodzieżowe
  • Z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Cztery łzy