Kup teraz - 15 ofert w cenie od 1.57 zł do 26.90 zł

Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi

Francesca RossiJuliusz Verne Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk opowiadania, powieści dla dzieci
Twenty Thousand Leagues Under the Sea
Anna Gogolin
Firma Księgarska Olesiejuk
Verne Nautilus żegluga
Twenty Thousand Leagues Under the Sea
opowiadania, powieści dla dzieci
Anna Gogolin
Verne Nautilus żegluga

Pamiętam, że w dzieciństwie fascynowała mnie historia kapitana Nemo i jego niesamowitego okrętu. Pierwszym kontaktem z tą niezwykłą opowieścią był film z Kirkiem Douglasem z 1954 roku i ta adaptacja wryła mi się bardzo głęboko w pamięć 💣

Verne miał niesamowitą zdolność wybiegania w przyszłość. Był wizjonerem o nieprzeciętnej wyobraźni i zachwycał pomysłowością podczas...

• Maj
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Literatura
  • 52 książki w 2020
  • 2020

Dodaj cytat z książki Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi