Kup teraz - 13 ofert w cenie od 7.29 zł do 12.90 zł

Gucio się cieszy

Aurélie Chien Chow Chine Wydawnictwo: Debit Seria: Uczucia Gucia interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Les emotions de Gaston. Je suis joyeux
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Bożena Sęk
Uczucia Gucia
bajki dzieci

Dziś, kiedy Gucio się cieszy jego grzywa z tęczowej zmienia się w żółtą. Jednorożec czuje się bardzo dobrze, dostrzega jednak, że nie wszyscy w jego otoczeniu mają tak dobry nastrój. Na dobry początek Gucio wykonuje więc ćwiczenie oddechowe, które pomoże w podzieleniu się dobrym humorem z innymi.
1. Gucio zamyka oczy. Wyobraża sobie, że jest wypełniony gwiazdkami szczęścia...

• 2021
  • Dziecko czyta 3-4
  • Przedszkole
  • Typ A: Literatura piękna
  • Żłobek
  • Pedagogika
  • Dziecko czyta 1-2
  • Typ A: Gatunek: Dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Gucio się cieszy