Dzienniki. Tom III. 1988–1996

Wiktor Woroszylski Wydawnictwo: Fundacja Ośrodka Karta Seria: Świadectwa XX wiek biografia, autobiografia, pamiętnik
Fundacja Ośrodka Karta
wiktor woroszylski woroszylski drugi obieg dzienniki wspomnienia
Fundacja Ośrodka Karta
biografia, autobiografia, pamiętnik
Świadectwa XX wiek
wiktor woroszylski woroszylski drugi obieg dzienniki wspomnienia
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Karta nr 94 Zbigniew Gluza, Redakcja Magazynu Historycznego KARTA, Wiktor Woroszylski, Hanna Świda-Ziemba
Ocena 7,0
Karta nr 94 Zbigniew Gluza, Red...
Okładka książki Zawrót głowy. Antologia polskich wierszy filmowych Mateusz Andała, Marek K. E. Baczewski, Edward Balcerzan, Marcin Baran, Stanisław Barańczak, Kacper Bartczak, Miron Białoszewski, Miłosz Biedrzycki, Dominik Bielicki, Jacek Bierut, Zbigniew Bieńkowski, Wojciech Bonowicz, Piotr Bratkowski, Władysław Broniewski, Wojciech Brzoska, Jan Brzękowski, Andrzej Bursa, Tomasz Bąk, Maria Cyranowicz, Michał Czaja, Józef Czechowicz, Stanisław Czycz, Tytus Czyżewski, Cezary Domarus, Julia Fiedorczuk, Darek Foks, Rafał Gawin, Konstanty Ildefons Gałczyński, Zuzanna Ginczanka, Stanisław Grochowiak, Mariusz Grzebalski, Jacek Gutorow, Marcin Hamkało, Zbigniew Herbert, Jarosław Iwaszkiewicz, Genowefa Jakubowska-Fijałkowska, Kamila Janiak, Piotr Janicki, Jerzy Jankowski, Jerzy Jarniewicz, Bruno Jasieński, Mieczysław Jastrun, Radosław Jurczak, Adam Kaczanowski, Tymoteusz Karpowicz, Bożena Keff, Barbara Klicka, Bartosz Konstrat, Szczepan Kopyt, Jakub Kornhauser, Julian Kornhauser, Ryszard Krynicki, Jalu Kurek, Piotr Kępiński, Ewa Lipska, Zbigniew Machej, Piotr Macierzyński, Tomasz Majeran, Natalia Malek, Jakobe Mansztajn, Paweł Marcinkiewicz, Maciej Melecki, Stanisław Młodożeniec, Andrzej Niewiadomski, Klara Nowakowska, Bronka Nowicka, Grzegorz Olszański, Antoni Pawlak, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Lech Piwowar, Tadeusz Pióro, Adam Pluszka, Marta Podgórnik, Jacek Podsiadło, Halina Poświatowska, Michał Pranke, Julian Przyboś, Tomasz Pułka, Maciej Robert, Robert Rybicki, Tadeusz Różewicz, Tomasz Różycki, Bartosz Sadulski, Marcin Sendecki, Jerzy Skolimowski, Rafał Skonieczny, Andrzej Sosnowski, Dariusz Sośnicki, Anatol Stern, Dariusz Suska, Wisława Szymborska, Szymon Słomczyński, Antoni Słonimski, Maciej Taranek, Julian Tuwim, Witold Wandurski, Aleksander Wat, Adam Ważyk, Adam Wiedemann, Kazimierz Wierzyński, Wojciech Wilczyk, Agnieszka Wolny-Hamkało, Wacław Wolski, Wiktor Woroszylski, Maciej Woźniak, Grzegorz Wróblewski, Bohdan Zadura, Urszula Zajączkowska, Filip Zawada, Krzysztof Śliwka, Marcin Świetlicki, Anna Świrszczyńska
Ocena 5,3
Zawrót głowy. ... Mateusz Andała, Mar...