Dziesięć kłamstw nieprzyjaciela. Strategia walki duchowej

Keith Strohm Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC Seria: Miecz ducha religia
The Ten Biggest Lies of the Enemy and How to Combat Them
religia
Krzysztof Kurek
Miecz ducha
relgiia diabły demony egzorcyzmy

Jest tu wiele odnośników do Pisma Świętego, Katechizmów, Ewangelii czy odrębnie publikowanych tekstów katolickich. Cytaty te nie są łatwe w samodzielnej interpretacji. Czytasz je kilkakrotnie, przystajesz, ponownie się zagłębiasz, a potem nawet do nich wracasz, bo dopiero po lekturze całości owe przytaczane cytaty nabierają innego znaczenia.
A może z naszych oczu schodzi...

Książka o wpływie istot duchowych.

więcej mniej