Dziesięć kłamstw nieprzyjaciela. Strategia walki duchowej

Okładka książki Dziesięć kłamstw nieprzyjaciela. Strategia walki duchowej
Keith Strohm Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC Seria: Miecz ducha religia
religia
Miecz ducha
The Ten Biggest Lies of the Enemy and How to Combat Them
Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
2019-01-01
2019-01-01
Krzysztof Kurek
relgiia diabły demony egzorcyzmy

Jest tu wiele odnośników do Pisma Świętego, Katechizmów, Ewangelii czy odrębnie publikowanych tekstów katolickich. Cytaty te nie są łatwe w samodzielnej interpretacji. Czytasz je kilkakrotnie, przystajesz, ponownie się zagłębiasz, a potem nawet do nich wracasz, bo dopiero po lekturze całości owe przytaczane cytaty nabierają innego znaczenia.
A może z naszych oczu schodzi...

Książka o wpływie istot duchowych.

Dodaj cytat z książki Dziesięć kłamstw nieprzyjaciela. Strategia walki duchowej