System Wewnętrznej Rodziny. Wprowadzenie do modelu

Okładka książki System Wewnętrznej Rodziny. Wprowadzenie do modelu Richard C. Schwartz
Okładka książki System Wewnętrznej Rodziny. Wprowadzenie do modelu
Richard C. Schwartz Wydawnictwo: Miejsce Ludzi nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Introductions to the Internal Family Systems Model
Miejsce Ludzi
2001-01-01
Michał Sterczyński

Okładka książki Terapia Systemu Wewnętrznej Rodziny Richard C. Schwartz, Martha Sweezy
Terapia System... Richard C. Schwartz...
Okładka książki Przewodnik po terapii IFS. System Wewnętrznej Rodziny – praca z traumą, zaburzeniami lękowymi, depresją, PTSD i uzależnieniami Frank G. Anderson, Richard C. Schwartz, Martha Sweezy
Przewodnik po ... Frank G. Anderson, ...

Robi co ma robić. Wprowadza do koncepcji terapii IFS w sposób jasny i zrozumiały. Czym jest System Wewnętrznej Rodziny, jak powstała ta koncepcja i jakie daje korzyści - tego można się dowiedzieć z tej publikacji. Do tego przykłady podstawowych ćwiczeń, słowniczek pojęć i bibliografia.

Na dzień dzisiejszy, tj. 10 kwietnia 2020 roku, przydałoby się uzupełnić dane na temat książki. Poza tym jest dostępna (poza allegro) w tym miejscu - https://sklep.eneteia.pl/system-wewnetrznej-rodziny-swr-wprowadzenie-do-modelu-479.html

• Psychologia
  • Rozwój osobisty
  • Psychotraumatologia
  • Chcę przeczytać - coaching i psychologia
  • 03. Pap+
  • Posiadam ebooka

Richard C. Schwartz System Wewnętrznej Rodziny. Wprowadzenie do modelu Zobacz więcej