Blizna

Alice Broadway Wydawnictwo: We need YA Cykl: Księgi skór (tom 3) literatura młodzieżowa
Scar
dla młodzieży

Oficjalne recenzje i

Płytka blizna w Księdze skór

[ 0 ] Link do recenzji

Zdecydowanie pierwsza część jest najlepsza, w drugiej i trzeciej czuć klimat pisania "na siłę". Szkoda bo potencjał na historię był świetny.

Jak dla mnie- w całej treści było zdecydowanie za mało akcji i właściwej historii, a za dużo jakichś filozoficznych zapędów. Mam wrażenie że 2 i 3 tom można było spokojnie zamknąć w jednym.

Yhhh, Książa poszła w trochę inną stronę niż się spodziewałam. Za kończenie bez jakiś fajerwerków, takie żeby było i tyle.

Czekałam dość długo, aby w końcu poznać zakończenie historii Leory i trochę źle mi to mówić, ale się nieco zawiodłam. Pierwszy i drugi tom przygotowały mnie na coś czego tak naprawdę nie otrzymałam i czułam dziwną pustkę od razu po przeczytaniu książki.
Jednakże zaczynając od zalet lektury, to przyznam, że okładki w serii są przepiękne! Kuszą sobą i są miłą atrakcją dla...

Bardzo słaba jak na ostatnią część serii, czułam rozczarowanie. W porównaniu z poprzednimi częściami.
Nie mniej zaskoczyło mnie samo zakończenie, którego się nie spodziewałam. Jak najbardziej na plus.

Książka jak dla mnie bardzo przewidywalna. Już po przeczytaniu drugiego tomu spodziewałam się bardzo podobnego rozwoju wydarzeń. Według mnie ta część jest najsłabsza z całej trylogii.

Instagram: www.instagram.com/bjcczyta/
Facebook: www.facebook.com/bjcczyta/?ref=bookmarks

***************************************************************

To już ostatnia część przygód Leory. Historia barwna i tak inna od pozostałych opowieści fantasy, że chciałoby się rzec o niej w samych superlatywach. Oryginalna, dająca pewien powiew świeżości... słowem, coś nowego. Jednak czy nowość oznacza też dobrą jakość? W tym przypadku i tak i nie.

Leora powraca do Saintstone gdzie dzięki intrygom burmistrza Longsight'a nie jest...

Pani Alice Broadway – tak się zdecydowanie nie robi! Bardzo czekałam na to, kiedy będę mogła przeczytać ostatnią część tej pięknej serii, czyli „Bliznę”. „Tusz” oraz „Iskra” mnie oczarowały i zostawiły z rozmarzeniem w oczach, tym bardziej chciałam poznać zakończenie wątków i dowiedzieć się, co się stanie z Leorą, kto wygra – Naznaczeni czy Nienaznaczeni? I niestety z...

Na półkach: , , , , ,

Wybory. Dokonujemy ich każdego dnia, są praktycznie częścią naszego życia. Część z nich wiąże się często z błahymi, prostymi sprawami, takimi jak wybór składników do stworzenia kanapki, dobranie wzoru na obudowie do telefonu czy zdecydowanie, który kolor sznurówek najlepiej pasuje do nowo zakupionych tenisówek. Jednakże są też takie chwile, kiedy nasze wybory mają ogromne...

Dyskusje

• 2020