Okładka książki Horoskop urodzeniowy. Jak samodzielnie interpretować wpływ planet na swoje życie Aleksej Vaenra
Aleksej Vaenra Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2020-02-14
2020-02-14
horoskop horoskop urodzeniowy

Od wieków wierzono w siłę gwiazd, stawiano horoskopy, szukano podpowiedzi w astrologii. Większość z nas kojarzy jednak astrologię głównie z horoskopami z gazet tymczasem książka Aleksieja rzuca całkiem nowe światło na podstawowe aspekty stawiania horoskopów. I to w bardzo przystępny sposób. Myślę, że warto poznać swój horoskop urodzeniowy bo może nam to pozwolić lepiej zrozumieć siebie i innych.

Interpretacje planet w poszczególnych znakach - wg mnie - całkiem trafione, natomiast nie ma totalnie nic o domach i ich znaczeniu, więc można powiedzieć, że jest to zaledwie połowa informacji, których człowiek mógłby oczekiwać po takiej książce.

Poza tym jeszcze jedna rzecz mnie zaskoczyła - że w tej książce w tabelkach są wypisane wszystkie "obecności" planet w każdym momencie w ciągu 80 lat, nie wiem, czy to było konieczne, skoro dwoma kliknięciami można ściągnąć apkę, która to błyskawicznie za nas wyszuka.

• Sprzedane
  • Rozwój osobisty i duchowość