Planer językowy. Czas na angielski

inne
Edgard
2020-01-29
2020-01-29
planer język angielski angielski kalendarz

Zawsze miałam problem z mobilizacją do nauki języka angielskiego. Problem rozwiązany po zakupie planera do nauki angielskiego. Zaglądam do niego każdego dnia i uczę się nowych rzeczy. Podręcznik dla opornych ;)

SUPER PLENER polecam każdemu, kto aktywnie uczy się języka angielskiego.

SUPER PLENER polecam każdemu, kto aktywnie uczy się języka angielskiego.

Dodaj cytat z książki Planer językowy. Czas na angielski