Tyle piękna. O łódzkiej rzeźbie w przestrzeni miejskiej

Okładka książki Tyle piękna. O łódzkiej rzeźbie w przestrzeni miejskiej
Maria Nowakowska Wydawnictwo: Taurus Edukacja i Kultura sztuka
sztuka
Taurus Edukacja i Kultura
2020-02-28
2020-02-28
rzeźba łódzka rzeźba historia rzeźby sztuka Łódź

Bardzo dobrze napisany i nietypowy przewodnik po łódzkich rzeźbach. Piękne wydanie autorstwa Joanny Szumacher, wzbogacone świetnymi fotografiami Anny Zagrodzkiej. Pozycja nie tylko dla kolekcjonerów i dla pasjonatów tematu, ale dla wszystkich, którzy lubią dobre i piękne książki!

Dodaj cytat z książki Tyle piękna. O łódzkiej rzeźbie w przestrzeni miejskiej