Dla dobra metalu. Historia Metal Blade Records

Brian Slagel Wydawnictwo: In Rock muzyka
For The Sake of Heaviness: The History of Metal Blade Records
Jakub Kozłowski
In Rock
muzyka rock metal heavy metal historia metalu wytwórnia płytowa brian slagel metallica slayer
For The Sake of Heaviness: The History of Metal Blade Records
muzyka
Jakub Kozłowski

Dla fanów metalu pozycja obowiązkowa. W końcu Slagel miał ważny udział w początkach Metalliki czy Slayera. Książka zainteresuje też (są tacy?) ludzi ciekawych funkcjonowania kulisów branży muzycznej. W końcu nie ma aż tak wielu pozycji, gdzie poznajemy punkt widzenia "krwiożerczych wydawców".
Historia zgrabnie napisana (bez zbędnych dygresji). Książkę fajnie uzupełniają...

Po prostu ,,Metal Blejdowy''żywot Briana, kończyn nie urywa ale nie jest żle :)

"Pouczająca i ciekawa opowieść"
Książka o znaczącej wytwórni płytowej założonej przez pasjonata muzyki. Można zaobserwować jak hobby staje się zajęciem na całe życie i pozostaje największą miłością. Bardzo ciekawa historia, dość zgrabnie napisana. Prowadzi nas przez wszystko założyciel, a jego monolog przerywany jest wywiadami z zespołami z Metal Blade.
Książka odkrywa...

• Muzyka