222 polskie gry, które warto znać

Open Beta
gry wideo gamedev gry komputerowe
albumy
gry wideo gamedev gry komputerowe

Trochę zbyt mało tekstu - wciągnałem tę kobyłkę na ponad 400 stron w jeden wieczór. Ale rozumiem, że taki też był zamysł a jak mam ochotę dowiedzieć się więcej to mam inną książkę Marcina Kosmana.

Kompletnie nie mogę zgodzić się z przedmówcami w kwestii zlewania się tekstu i teł. Może to brak problemów ze ślepotą barw, ale byłem autentycznie zdziwiony, że ktokolwiek mógł mieć z tym problem. Nie podważam oczywiście prawdziwości relacji przedmówców - zwracam jedynie uwagę, że problem może nie być aż tak uniwersalny i dojmujący, skoro ktoś mógł nie zdawać sobie sprawy...

Zgodzę się z poprzednią opinią, bardzo mało tekstu, momentami nie ładnie graficznie kadry wbijają się w środek książki, tekst często zlewa się z tłem.

Mimo wszystko uważam, że warto mieć tą pozycję choćby dla przypomnienia tytułów, sprawdzenia kilku pozycji etc.

Adekwatna jakość ceny do zawartości :)

Mimo wszystko polecam.

Niestety, zawiodłem się.
Krótkie, żeby nie napisać - szczątkowe informacje o każdej grze. Marnej jakości (w większości) screeny w formie rozkładówek, więc kłopotliwe do oglądania. Kilka brzydkich literówek.
A także coś, co było kiedyś standardem w czasopismach growych - nakładanie się tekstu na tło (nie wszędzie). Moje oczy nie są już takie młode, żeby je wysilać w taki...

• 2020
  • 2020