Czytam sylabami. Kupisz mi ?

Elisenda Roca Wydawnictwo: Debit literatura dziecięca
Que m'ho compres?
literatura dziecięca
Karolina Jaszecka
dzieci kupisz mi dobre wzorce czytanie sylabowe

Kupisz mi? to tytuł kolejnej książeczki z serii Czytamy Sylabami od wydawnictwa Debit .Jest to propozycja adresowana do dzieci które już uczą się samodzielnie czytać i mają z tym jakieś problemy.

Elisenda Roca i Cristina Losantos to zgrany duet pisarsko- ilustratorski, który tworzy bardzo, ciekawe i bliskie dzieciom historyjki, łączące w sobie wartościową treść, ładne i...

Na półkach: , , , ,

Biblioteczka Justyny
Czytamy sylabami to trzy najnowsze książeczki wydane nakładem Wydawnictwa Debit 😊 my posiadamy dwie z nich: "Kupisz mi?" oraz "Ale smrodek", trzecia natomiast to "On-Off".
Są to książeczki do nauki czytania sylabowego, dlatego też tekst w środku podzielony jest na dwa kolory: czarny i czerwony. Muszę przyznać, że są to pierwsze tytuły, które widziałam w...

• 2020
  • Martyna i Juliusz
  • 03.Posiadam, ale nie czytałam
  • Przeczytane z dzieckiem
  • Juliusz
  • Literatura dziecięca
  • Nauka czytania
  • Recenzenckie

Dodaj cytat z książki Czytam sylabami. Kupisz mi ?