Mit „sztuk zen” w kształtowaniu się kultury artystycznej Japonii

Michał Andrzej Sokołowski Wydawnictwo: Kirin sztuka
Kirin
sztuka
2020-03-01

Tę książkę warto mieć w swojej domowej biblioteczce. Chociaż raczej nikt nie przeczyta jej jednym tchem, znajdzie w niej bardzo dużo interesujących informacji. Oczywiście jest jeden warunek: trzeba się interesować poruszaną przez Pana Sokołowskiego tematyką. Akurat tak się składa, że ja się interesuję, więc bardzo chętnie zabrałem się za lekturę.

Myślę, że z czystym...

• Lit. polska