Uprawa roślin ozdobnych

Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
Ogrodnictwo Rośliny ozdobne
flora i fauna
Ogrodnictwo Rośliny ozdobne
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Informator ogrodniczy 1986 Józef Bartłomiejczak, Bolesław Bera, Henryk Chmiel, Krzysztof Cybulski, Adam Dobrzański, Elżbieta Goebel-Zborowska, Piotr Grel, Zbigniew Haber, Maria Kacorzyk, Anna Kalwińska, Maria Kamińska, Małgorzata Kizierowska, Waldemar Kmiecik, Andrzej Konopka, Anna Kubajak, Anna Lisiecka, Eberhard Makosz, Eugeniusz Niezborała, Teresa Pawłowska, Andrzej Pidek, Szczepan A. Pieniążek, Zbigniew Pindel, Zofia Rebandel, Henryk Skąpski, Zbigniew Suski, Piotr Urbański, Barbara Wiśniewska, Gabriel Łabanowski, Donata Łuszczewska
0,0
Informator ogr... Józef Bartłomiejcza...