Gospodarka pasieczna

Okładka książki Gospodarka pasieczna
Wanda Ostrowska Wydawnictwo: Powszechne Wydawnictwo Rolnicze i Leśne Sp.z o.o. Seria: Klasyka literatury pszczelarskiej nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Klasyka literatury pszczelarskiej
Powszechne Wydawnictwo Rolnicze i Leśne Sp.z o.o.
2013-01-01
2013-01-01
Pszeczelarstwo Pasieka Pszczoły Gospodarstwo Gospodarka Fauna
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Gospodarka pasieczna w ulu warszawskim zwykłym Jerzy Bobrzecki, Wanda Ostrowska
Ocena 0,0
Gospodarka pas... Jerzy Bobrzecki, Wa...
Okładka książki Pszczelarstwo na Białostocczyźnie Wanda Ostrowska, Romuald Żukowski
Ocena 0,0
Pszczelarstwo ... Wanda Ostrowska, Ro...
Okładka książki Gospodarka pasieczna w terenach spadziowych Halina Gałuszka, Tadeusz Kędracki, Wanda Ostrowska
Ocena 0,0
Gospodarka pas... Halina Gałuszka, Ta...

więcej Więcej

Dobra na początek zabawy z pszczołami.

Przeczytałem kilka książek o pszczelarstwie, ta jest jedną z lepszych. Sporo wiedzy i można do niej wracać wielokrotnie.

Najlepsza książka w tym temacie na jaką się natknąłem. Świetna zarówno dla początkującego jak i zaawansowanego pszczelarza. Napisana w prostym języku dzięki czemu dobrze trafia do czytelnika.
Bardzo dużo wiedzy i przykładów postępowania przy różnych typach uli i dla ułatwienia popartych rysunkami.
Obowiązkowa lektura pszczelarza :)

• Pszczelarstwo
  • Chcę w prezencie
  • Survival i wiejska autarkia
  • Prezent
  • Jedzenie

Dodaj cytat z książki Gospodarka pasieczna