Sweet Love

K.C. Lynn Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Sweet (tom 1) Seria: The Sweet literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
The Sweet
romans

Na półkach: , , , ,

W tej słodkiej i niesamowitej powieści możemy zapoznać się z życiem małżeńskim Grace i Sawyera kilka lat po ich szczęśliwym zakończeniu w serii Men of Honor. Kiedy wszystko w ich życiu wydaje się przebiegać idealnie, przeszłość Grace dosłownie puka do jej drzwi, pozostawiając ją z trudną decyzją, która wpłynie nie tylko na nią, ale także na resztę rodziny.
To niesamowite,...

Co to za końcówka ja się pytam? Autorka chyba chce, żebym miała zawał serca!!!! :( od początku byłam bardzo za tą książką, bo uwielbiam tą serię o bohaterach, a Sawyer jest moim ulubieńcem (p.s. w tej książce chyba na równi z Parkerem). :) wiem, że powieść jest słodka, nierealna, pełna cukru i landrynek, a ja tego nie cierpię, ale autorka potrafi operować słowami, dodając...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Przeczytane, przeczytane 😍